Sinem KOBAL Fan Club
Büyüyen ve gelişen Sinem KOBAL arşivine üye olun.

Üye olduğunuz taktirde;

- Konuyu favoriye ekleyip istediğiniz zaman geri dönebileceksiniz.
- Açılan Büyük Galeri sayfasında yorum yazabilecek, resim ekleyebileceksiniz.
- Kimsenin görmediği resimleri görme şansına sahip olabileceksiniz.
- Özel Forumları görme şansına sahip olabileceksiniz.

AYRICA Sinem KOBAL Fan Forum;
- Sıkıcı ve soğutucu reklamların olmadığı,
- Sinem KOBAL'ın her türlü bilgisini toplayan ve dahi dağıtan,
- İzleyici gözüyle Sinem KOBAL'ı yorumlayan bir Fan Sitesidir.

Sinem KOBAL Fan Forum - Bilgi İşlem

Sinem KOBAL Fan Club

Sinem KOBAL'a dair...
 
Portal-Yeni!Kayıt OlAnasayfaSSSGiriş yap

Forum Genel Kuralları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj

Admin
Admin
Admin

1 2
avatar
3 4Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 09/01/08 Mesaj Sayısı : 846 Yaşadığınız Şehir : Ankara Hobiler : Tiyatro İşiniz : Öğrenci
MesajKonu: Forum Genel Kuralları Çarş. Ocak 09, 2008 2:55 am

Forum kuralları kesindir. Kurallara uymayan üyelerimizin üyelikleri dondurulur. Kurallara uymamaya devam edenler üyelikten ihraç edilirler.

1.Üyelikle olma, üyeliği sürdürme ve yöneticilik kuralları

1.1. Üye olurken Sinem KOBAL Fan Club forum kurallarını ve hukuksal yükümlülüklerinizi okuyunuz. Sözleşmeyi kabul ettiğinizde tüm sözleşmeyi okuduğunuz ve yükümlükleri kabul ettiğiniz anlaşılacaktır.
1.2.Foruma üye olurken gerçek "Ad SOYAD"ınızı kullanın. Üye olurken ad soyadınızı: "Ad SOYAD" şeklinde yazınız.
1.3.Üyelerin gerçek kişi olmadıkları, kendi ad ve soyadını kullanmadıkları tespit edilirse, üyelikleri durdurulur.
1.4.Forumda yazılarınızın onaysız şekilde yayınlanmasını istiyorsanız yönetime kendinizi tanıtın. Yönetim sizden TC kimlik numaranızı ve başka bilgileri talep edebilir.
1.5. Sinem KOBAL Fan Club foruma ilk üye olduğunuzda “yeni üye” olursunuz, daha sonra foruma katkı derecenize göre yeni gruplara geçebilirsiniz. Üye grupları aşağıdaki gibidir.
§ Yeni üye
§ Üye
§ Özel Üye
§ Eski Üye
§ Serbest Üye Yardımcısı
§ Serbest Üye
§ Kıdemli Üye
§ Uzman
§ Denetleyici
§ Düzenleyici
§ Yönetici yardımcısı
§ Yönetici

1.6.Üyeler belli üyelik gruplarına geçtiklerinden kendilerini Sinem KOBAL Fan Club 'ne tanıtmaları istenebilir. Gerçek kişi olduklarını kanıtlamaları gerekebilir.
1.7.Yönetici ekibinin kendine özgü kuralları vardır. Bu kurallar üyeler bu gruplara davet edildiklerinde kendilerine bildirilir.
1.8.Kurallara uymayan üyelerin, yöneticilerin ve diğer gruptaki üyelerin üyelik hakları indirilebilir, durdurulabilir, silinebilir.
2.Foruma içerik gönderme, yayımlanan içerik ile ilgili kurallar

2.1.Türkçe ve Dil Kuralları
2.1.1.Forumun dili Türkçe' dir. Cevap yazarken ve yeni konu açarken Türkçe dil kurallarına dikkat ediniz. Türkçe dil kurallarına uygun olmayan cevaplar ve konu önerileri onaylanmayabilir veya silinebilir.
2.1.2.Sitede yanlışlık gördüğünüz Türkçe dil hatalarını yönetime bildiriniz.
2.1.3.Forumda büyük harf kullanmayın. Düzgün cümleler kurunuz, harflerin yazım şekillerine, noktalamaya dikkat ediniz.
2.1.4.Cevabınızı sadece büyük veya küçük harflerlerle yazmayın.
2.1.5.Özel isimlerin ilk harfi büyük yazılır. Örnek: Türkiye, İzmir, Ahmet vb.
2.1.6.W, Q, X Türkçe harfler değildir. Türkçe sözcüklerde bu harfleri kullanmayınız. (Örnek: doğru: vallahi, bırakıyor yanlış: Wallahi, bırakıo doğru: Taksim yanlış: Taxim)
2.1.7.Olması gerekenden fazla harf kullanmayalım. (Örnek, ))))))))))))))))), ...................., gülünnnnnnnnnnnn; !!!!!!, hahahahaha, üüüüüüüüü)
2.1.8.Yazım kurallarını Türk Dil Kurumu (http://www.tdk.gov.tr/) sayfasında bulabilirsiniz.

2.2.Kaynak gösterme kuralları
2.2.1.Kendinize ait olmayan bir içeriği kaynak berlirtmeden yazmayınız. Eğer bir kaynaktan alıntı yapıyorsanız, içeriğin sahibinden izin alınız. İzin alınmadan herhangi bir içeriği kopyalamayınız.
2.2.2.Eğer bir yerden alıntı yapıyorsanız lütfen kaynağını belirtin. (unutmayın Internet kendi başına bir kaynak değildir. "Internetten", "epostamdan kaynak", "Alıntı" vb. olarak kabul edilemez)
2.2.3.Kendi fikirlerinizi yazınız. Kopyala yapıştır işlemi yapmayınız, alıntı yapmak zorunda kalırsanız kaynağını belirtin ve hukuğa uygun olarak fikirlerinizi belirtin.
2.2.4.Şiirler bölümüne sadece kendi şiirlerinizi gönderebilirsiniz.
2.2.5.Kendinize ait olmayan fotoğraf, video, şiir, hikaye, haber vb. yayınlamayın.
2.2.6.Alıntı kurallarına göre içeriğin sadece belli bir kısmı kaynak belirtilerek, sizin yorumlarınızla beraber yayınlanabilir. Tüm içeriği kaynaktan kopyalayıp yapıştırmanız kabul edilmez.
2.2.7.Gazetelerden, internet haber sitelerinden doğrudan haberleri alıp kopyalamayın. Haberlere kendi yorumunuzu getirerek harmanlayabilirsiniz, fakat doğrudan kopyalayıp yapıştıramazsınız.
2.2.8.Kaynak gösterme şekilleri konusunda aşağıdaki adreslerden bilgi alabilirsiniz. Wikipedia – Kaynak gösterme , Gazi Üniversitesi Tez Yazım Klavuzu
2.3.Telif hakları
2.3.1.Forum kullanıcıları ve üyeleri, telif hakkına konu olan bilgi ve materyalleri açık bir izin almadan, geçerli bir savunması veya haklı bir sebebi olmadan yasadışı yollarla iletmek amacıyla Sinem KOBAL Fan Club forum sitesini kullanamaz.
2.3.2.Siteye makaleler, görüntüler, öyküler, yazılım veya telif hakkına konu olan veya benzeri içerik koyan kullanıcılar, siteye yükledikleri içeriğin üçüncü şahısların telif haklarına veya başka haklarına (özel hayatın gizliliği veya ifşayı men etme hakları gibi) tecavüz etmediğinden veya bu hakları ihlâl etmediğinden emin olmalıdırlar.
2.3.3. Sinem KOBAL Fan Club forum kullanıcıları ve üyeleri, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Kanunu, Patent Haklarının Korunması Hakkında Kanun, Türk Ceza Kanunu ve diğer mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi kabul ederler.
2.3.4.Üyeler bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da yasal düzenlemelerden kaynaklanan telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları dahil her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakları ile korunan ya da bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere; sahibinden ya da hakları elinde bulundurandan önceden yazılı izin almaksızın kullanmamalı, 3.kişilerin kullanımına sunmamalıdır.
2.4.İçerik gönderme kuralları
2.4.1. Sinem KOBAL Fan Club forumlarında içerikler kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde olamaz.
2.4.2.Forumlara katılanların siyasi, politik, terör, dini veya benzeri yazıları okuyucuların birbirleri hakkındaki olumlu, olumsuz, doğrudan veya dolaylı yazıları kesinlikle onaylanmayacaktır.
2.4.3.Aynı konuda daha önce yayınlanmış bir yazı varsa, tekrar açılan konu önerileri veya cevaplar yayınlanmazlar.
2.4.4.Cevaplarınız veya açmış olduğunuz konular, forum yönetimi tarafından uygun görülmediği taktirde istenildiği zaman silinebilir.
2.4.5. Sinem KOBAL Fan Club forum platformu herkesin istediğini yazması için bir alan değildir. Sinem KOBAL Fan Club her konuda tarafsız değildir. Yönetim kadrosu istediği konuların yayınlanmasını engelleyebilir.
2.4.6.Forumlara yazdığınız yazıları gönderirken dikkatle düşünün. Yazdıklarınız İnternet'te sürekli duracaktır. Yazılarınız siz üyelikten ayrıldıktan sonra da sitede kalacaktır. Arama motorları bu içeriği bulurlar. Kendi isminizi arama motorlarında aradığınızda bu içerikler karşınıza çıkacaktır.
2.4.7. Sinem KOBAL Fan Club üyelerine reklam, sarkıntılık, küfür vb içerikli iletiler göndermeyin. Tüm iletileriniz yasalar çerçevesinde olmak zorundadır. Kişilere gönderdiğiniz mesajlar ve IP adresleriniz saklanmaktadır. Bu bilgiler yasal bir kovuşturmada kanun uygulayıcılarla paylaşılacaktır
2.5.Kişilik hakları
2.5.1.Konuyu yazana veya forumdaki diğer yazarların kişilik haklarına saygılı olun. Şirketler, firmalar, markalar, forumda yazan veya yazmayan kişiler hakkında yorumlar yapmayınız, iletiler göndermeyiniz.
2.5.2.Küfür kullanmayın. Yazdığınız yazının internette herkes tarafından okunabileceğini unutmayın. Forumlarda yazdıklarınızın arama motorları tarafından bulunacağını unutmayın.
2.5.3. Sinem KOBAL Fan Club forumlarındaki amaç okuyucuların kurallar çerçevesinde fikirlerini paylaşmalarıdır. Sıralamada yüksekte gözükmek için üst üste yorum, cevap yazmayınız.
2.5.4.Kişisel mesajlarla bir başka okuyucuya göndereceğiniz her ileti, Sinem KOBAL Fan Club tarafından saklanmaktadır.
3. Kanunlara Uygunluk
3.1. Sinem KOBAL Fan Club üyelerinin, www.sinemkobal.turkforumpro.com sitesini ve altyapısını yukarıda belirtilen şartlara ve yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse, kullanıcıyı yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir
3.2.Yukarıda belirtilen maddelerden bir ya da bir kaçını ihlal eden kullanıcıları ve üyeleri, bu ihlal nedeniyle cezai ve hukuki olarak şahsen sorumludurlar. Ayrıca bu ihlal nedeniyle, olayın hukuk alanına intikal ettirilmesi halinde Sinem KOBAL Fan Club Forumu kullanıcıya karşı bu koşullara uyulmamasından dolayı tazminat hakkı saklı olacaktır.
3.3. Sinem KOBAL Fan Club kullanıcıları ve üyeleri, www.sinemkobal.turkforumpro.com İnternet sitesini kullanmakla, site hakkında veya site ile ilgili bir ihtilâfın çıkması halinde, bu ihtilâfın kanunlar ihtilâfı kurallarına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tâbi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul etmiş sayılırlar. Ayrıca, İstanbul Mahkemelerinin görev ve yer olarak yetkili olacağını da kabul etmiş olurlar.

4.Diğer Hususlar
4.1.Bu site, Sinem KOBAL Fan Club Foruma ait olup, onun tarafından işletilmektedir. Bu sitedeki hiçbir malzemeyi buna kod ve yazılım da dâhil olmak üzere, değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız.
4.2.Üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerindeki bilgiler, ürünler ve hizmetler hiçbir şekilde denetlenmemektedir ve ‘olduğu gibi’ yayınlanmaktadır. Sitedeki bilgilerin güvenirliğine, zamanında olmasına, kesinliğine ve doğruluğuna dair bir garantimiz yoktur ve sayfamızda yayınlanan malzemelerden herhangi bir sorumluluk kabul etmemekteyiz.
4.3. Üyeliğinizin başlangıcıyla birlikte siteden eposta almayı kabul etmiş sayılırsınız. Malzemelerin eposta adreslerine ulaştırılması sırasındaki gecikmelerden, içeriğindeki değişmelerden, hiç ulaşmamasından dolayı ya da oluşabilecek herhangi bir problemden dolayı Sinem KOBAL Fan Club Forumu'nun sorumlu olmayacağını baştan kabul etmiş sayılırsınız.


Saygılar
Sinem KOBAL Fan Club Yönetimi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://gokcebahadir.forum.st

Forum Genel Kuralları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var: Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Sinem KOBAL Fan Club :: Forum Genel :: Forum Kuralları -
forum kurmak | Müzik | Other musics | © phpBB | Bedava yardımlaşma forumu | Suistimalı göstermek | Yetkinblog.com